Yüksek Performanslı Ekip Yönetimi Ekibinizi Tanımak ile Başlar!

İşletme sahibi ve yöneticileri olarak en değerli sermayeniz ekibiniz… Gall-up’un yaptığı araştırmaya göre Türkiye’de çalışanların sadece %11 ‘i şirketlerine gönülden bağlı ve bağlı olmayan çalışanlardan dolayı şirketlerin ödediği maaşların %37’si maalesef boşa gidiyor.

Silo mantığı, iş birliğinin olmaması ve yetersiz iletişim sizin şirket hedeflerine ulaşmanızı engellemekte ve düşük iş sonuçları elde etmenize neden olmakta…

Ayrıca ekip yönetiminde ustalaşmadığınız sürece büyümeniz de mümkün olmuyor. Çünkü çalışan sayısı arttıkça karmaşıklık arttığı için ekipleri yönetemez duruma geliyorsunuz ve kontrolsüz bir şirket haline gelebiliyorsunuz.

İşletme sahibi olarak size, yöneticilerinize birebir koçluk ve ekiplerinize de grup koçluğu yaparak ekibinizi etkin bir şekilde yönetmenize ve yüksek performanslı ekibe sahip olmanıza yardımcı oluyorum.

Özellikle bu dönemde bazı rakiplerimizin uzaktan çalışması da söz konusu olduğu için hem fiziksel hem de uzaktan çalışan ekiplerin bütünsel olarak yönetimi de önem kazandı. Burada uzaktan liderlik özelliklerinizin gelişmesine de ihtiyacınız var.

  • Doğru pozisyona doğru çalışanı nasıl seçeceksiniz, doğru işe alımı nasıl yapacaksınız.
  • Performansı Yüksek Ekip Yönetimini nasıl yapacaksınız ve ekibinizi performansını nasıl yükselteceksiniz
  • Liderlik, yöneticilik ve koçluk özelliklerinizi yüksek performanslı ekip kültürü yaratmakta nasıl kullanacaksınız konularında yardımcı olabilmem için aşağıdaki iletişim formundan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderi size ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza dokunun!

Ortalama Derecelendirme / 5. Oy Sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuza göre...

Sosyal medyada bizi takip edin!

Bu gönderi sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyler misiniz?

(Visited 33 times, 1 visits today)

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir