İşletme Analizi

Firma-Analizi-Gorusme

Neden İşletme Analizi Yaptırmalısınız?

İşletme analizi şirketinizin performansını tespit etmenizi sağlayacağı gibi şirketinizle ilgili kendi kendinize bir toplantı ve değerlendirme yapmanızı da sağlayacaktır. Nasıl kendiniz için belli periyotlarla check-up yaptırıyorsanız; işletme analizi de şirketinizin ne kadar sağlıklı olduğunu ve farklı alanlarda nasıl performans gösterdiğinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Özellikle pandemi sonrasındaki bu dönemde birçok koşulun değiştiği iş dünyasında, yeni oluşan koşullara göre önlem almanız için rehber niteliğinde bir çalışma olacaktır.

Bu da sizin gelişme ve iyileşme alanlarına göre aksiyon almanızı, planlama yapmanızı sağlayacaktır. Çünkü ActionCOACH ‘un global olarak da uygulanmakta olan “6 Adımda Şirketinizi Kontrollü Yönetme ve Büyütme Sistemi”nde nerede olduğunuzu tespit etmeniz mümkün olacaktır.

Bu şekilde şirketinizi kontrollü yönetmek ve büyütmek ya da şirketinize yatırımcı bulmak veya çıkış yaparak şirketinizi maksimum değerde satmak gibi hedefleriniz sonucunda firma analizi size yol gösterecektir. Şirket analiziniz için aşağıdaki form ile başvurunuz sonrasında sizlere 3 adet farklı anket gönderiyor olacağım.

Bu 3 farklı anketi cevapladığınızda şu an şirketinizin performansı, gelecek için ihtiyacınız olan gelişme olanakları için soruları cevaplamış olacaksınız.

Özellikle şirket analizinizde 100 adet soruda firmanızı değerlendirme olanağı bulacaksınız.

Eğer ortaklı bir yapınız varsa, şirket ortaklarının birlikte bu formu doldurması ve yapacağımız birebir görüşmeye katılması çok önemli… Ortağınız veya ortaklarınızla birlikte ne düşündüğünüz, nerelerde farklı, nerelerde görüş birliğinde olduğunuz şirketinizin geleceği için oldukça kritik konulardan biri olarak karşımıza çıkmakta…

Anket sonucu oluşacak ve üzerinden geçeceğimiz raporda firma analizinin yapılarak hedef ve aksiyonlarınızın belirlenmesi, zaman yönetimi, finansallarınız, pazarlama ve satış, sistemin oluşturulması ve ekip yönetimi gibi konulardaki performansınızı değerlendiriyor ve görüyor olacaksınız.

Dolayısıyla elinizde şirketinizin check-up sonucu olmuş olacak ve bu değerleri konusunda uzman işletme koçunuz olarak değerlendiriyor olacağım.

Firma analizi yapmak için öncelikli olarak şirketinizle ilgili çok farklı alanlarda durumunuzun değerlendirilmesi ve bu alanlarda performansınızın tespiti ve bu performansın arttırılması için neler yapılması gerektiğini, yapacağımız yaklaşık 90 dakikalık koçluk görüşmesinde birlikte tespit ediyoruz ve gelişme fırsatlarını sizlere gösteriyorum.

Aşağıdaki forma bilgileriniz bırakarak, işletme analizi için başvurunuzu hemen iletebilirsiniz. Sizi arayarak iletişime geçiyor olacağım.

Bu gönderi size ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza dokunun!

Ortalama Derecelendirme / 5. Oy Sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuza göre…

Sosyal medyada bizi takip edin!

Bu gönderi sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyler misiniz?

(Visited 247 times, 1 visits today)