Hakkımda

selda-dogancan

30 yıllık  yönetim kariyerimde  hem  yerel ve  çok uluslu kurumsal şirketlerde  hem de aile şirketlerinde  strateji geliştirme/uygulama, yeni iş geliştirme, stratejik planlama/ pazarlama, müşteri deneyimi  ve proje yönetimine odaklı birçok deneyimim var.

1988 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden derece ile mezun olduktan sonra  telekomünikasyon, yüksek teknoloji, dijitalleştirme, Bilişim Teknelojileri ve buna benzer olarak medya, enerji, sağlık, finans (dijital ödemeler), eğitim, üretim  gibi birçok alanda güçlü ve kapsamlı sektörel bilgi birikimine sahibim.

Bu alanlarda ürün geliştirmede, yeni işler kurmada güçlü liderlik yeteneğimle kanıtlanmış sonuçlar elde ettim.

Sırasıyla Vestel Elektronik, Medya Holding, Telsim, Vodafone Türkiye , Du Telecom (Dubai, danışmanlık), Türk Telekom’da liderlik ve üst düzey yöneticilik yaptım.

 Yeni iş modelleri, iş alanları geliştirmekten, büyüme fırsatlarını aksiyona dönüştürmekten, denemekten, uygulamaktan heyecan duyuyorum.

İş hayatımı şöyle özetliyorum:

‘Yeni şeyler öğrenmek tutkum beni geliştirdi ve değiştirdi. Mühendislik eğitimim konulara sistematik ve stratejik bakmamı sağlayarak teknolojiyi iş sonuçlarını artırmak için kullanabilmemi sağladı. Hızlı ve aksiyon odaklı olmam ise öğrendiklerimi uygulamamı ve deneyimlerimin zenginleşmesini sağladı.’ 

Ocak 2018’den itibaren ActionCOACH Türkiye Partner’liğini alarak işletme koçluğu/ danışmanlığı yapıyorum. 2018 yılından beri ActionCOACH Türkiye Partneri olarak işletme sahiplerine şirketlerini büyütmelerine ve gelir/ karlılıklarını artırarak hedeflerine ulaşmaları için yardımcı oluyorum. 2021 ve 2022 yıllarında Türkiye’de en başarılı işletme koçu ödülünün sahibi, Türkiye’de Founder seviye ActionCOACH sertifikalı işletme ve üst düzey yönetici koçuyum.

İşletmelerin, İşletme Sahiplerinin sahiplerinin ve ekiplerinin hayatlarını değiştirmelerine ve farklı aksiyonlar almalarına yardımcı olarak daha mutlu olmaları için yanınızdayım! 

(Visited 221 times, 1 visits today)