Mentör Kulübü (Grup Koçluğu)

Mentör Grup Koçluğu Nedir?

Mentor Club grup koçluk programında işiniz yaparken, hedeflerinize doğru aksiyonlar alırken zorlandığınız, karar veremediğiniz, nasıl yapacağınız bilemediğiniz birçok konuyu danışarak uygulamaktasınız.

 Mentör Grup Koçluğu Hizmet Alanları Nelerdir?

Satış, pazarlama, finansallar, zaman yönetimi, ekip yönetimi, sistemler, işe alım, hedef oluşturma gibi şirketinizde her gün karşılaştığınız birçok konu olabilir. Konumda uzmanım ama işletme yönetimi konusunda kendimi yalnız hissediyorum diyorsanız, bu program tam size göre…

 Neden Grup Koçluğu Almalısınız?

Bir işletme sahibi olarak kendi geleceğinizi ve işinizin geleceğini tasarlamak, şirketinize düzenli nakit akışı sağlamak, yeni dünyada yeni pazarlama tekniklerini öğrenmek içi grup koçluğu almalısınız.

Grup Koçluğu Program İçeriği Nelerdir?

Sizin gibi işletme sahipleriyle iki hafta bir araya gelip, yaklaşık 90 dakikalık grup koçluk çalışması yapıyorum ve her çalışmadan sonra şirketinizle ilgili alacağınız aksiyonları belirlemiş olarak çıkıyorsunuz. İki hafta sonra da bu aksiyonlarla ilgili neler yaptınız, neleri başardınız, nerelerde zorlandınız ve ne yapabilirsiniz bunları konuşuyoruz.

Grup Koçluğu Programına Kimler Katılmalı?

 • 5 kişiden az çalışanı olan küçük işletmeler
 • Evden çalışanlar
 • Profesyoneller( avukat, mali müşavir, mimar, doktor, yazılımcı gibi)
 • Esnaflar
 • Start-up’lar
 • Franchise sahipleri

Mentor Kulubü hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağım.;

  Adınız

  Firma İsmi

  Unvan

  Mail Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Mesaj

  Top