Mentör Kulübü (Grup Koçluğu)

mentor-kulubu-selda-dogancan

MentorCLUB Nedir?

Mentor Club grup koçluk programında işiniz yaparken, hedeflerinize doğru aksiyonlar alırken zorlandığınız, karar veremediğiniz, nasıl yapacağınız bilemediğiniz birçok konuyu danışarak uygulamaktasınız. Birlikte belirlediğimizi hedefler ve aksiyon planı doğrultusunda sizlerin ilerlemesini ve yol almasını sağlayan bir programdır.

Hem benim sizlere doğru strateji ve aksiyonları nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda koçluk yaptığım hem de işini kontrollü büyütmek isteyen işletme sahipleriyle tanışacağınız ve onların da deneyimlerinden yararlanacağınız bir grup koçluk programıdır.

MentorCLUB Grup Koçluğu Kapsamında Neler Var?

Satış, pazarlama, finansallar, zaman yönetimi, ekip yönetimi, sistemler, işe alım, hedef oluşturma gibi şirketinizde her gün karşılaştığınız birçok konu olabilir. Konumda uzmanım ama işletme yönetimi konusunda kendimi yalnız hissediyorum diyorsanız, bu program tam size göre…

mentor-clubu

Neden MentorCLUB Grup Koçluğu Programına Katılmalısınız?

Bir işletme sahibi olarak kendi geleceğinizi ve işinizin geleceğini tasarlamak, şirketinize düzenli nakit akışı sağlamak, yeni dünyada yeni pazarlama tekniklerini öğrenmek, ekibinizin performansını arttırmak ve iş dünyasından sizinle aynı zihin yapısındaki iş insanlarının deneyimlerinden faydalanmak için grup koçluğu almalısınız.

Eğer işletmenizi yeni kurduysanız ya da 10 kişiden az ekibiniz varsa bu program size oldukça uygundur. İşletmenizi büyütmeye başladığınızda bire bir koçluk programına sizi mezun ediyoruz.

mentor-club

MentorCLUB Grup Koçluğu Programı Nasıl İşliyor?

Sizin gibi işletme sahipleriyle iki hafta bir araya gelip, yaklaşık 90 dakikalık grup koçluk çalışması yapıyorum ve her çalışmadan sonra şirketinizle ilgili alacağınız aksiyonları belirlemiş olarak çıkıyorsunuz. İki hafta sonra da bu aksiyonlarla ilgili neler yaptınız, neleri başardınız, nerelerde zorlandınız ve ne yapabilirsiniz bunları konuşuyoruz.

MentorCLUB Grup Koçluğu Programına Kimler Katılmalı?

  • 5 kişiden az çalışanı olan küçük işletmeler
  • Evden çalışanlar
  • Profesyoneller( avukat, mali müşavir, mimar, doktor, yazılımcı gibi)
  • Esnaflar
  • Start-up’lar
  • Franchise sahipleri
(Visited 168 times, 1 visits today)