Etkinlikler

Haz
17
Cts
GrowthCLUB 3. Çeyrek Planlama Çalıştayı
Haz 17 @ 10:00 am – 3:00 pm

 

Şimdi yeniden ODAKLANMA ve PLANLANMA ZAMANI.

Sevgili girişimciler, işletme sahipleri,

Bu yılın ilk yarı yılını tamamlamak üzereyiz. Yılbaşındaki hedeflerimiz, ön görülerimiz, sosyal ve ekonomik koşullar oldukça değişti. Ekonomik değişkenliğin ve belirsizliğin devam edeceği bir dönem bizleri bekliyor.

Bu durumda diğer işletmelerden farkınız odaklanma ve etki alanınızdaki alanlardaki doğru stratejiler ve doğru aksiyonlar olacaktır.

Önümüzdeki yarı yıl oldukça önemli… 2023 yılı sonuçlarınızı belirleyecek. Bu şekilde muğlaklık ve değişkenliklerin çok fazla olduğu zamanlarda tekrardan düşünme, değerlendirme, doğru alanlara odaklanarak hedef koymak oldukça kritiktir.

Bu nedenle yaz öncesi 3. çeyrek planımızı oluşturmak için bir araya geliyoruz.

Seçim sonucu, piyasa koşulları, dolar kuru, moral bozukluğu gibi mazeretlerden arınarak sizin gibi düşünen ve aynı zihin yapısındaki işletme sahipleri ile birlikte odaklanıp, strateji aksiyonlarımızı belirliyoruz.

3. çeyrek planlama çalıştayımızı 17 Haziran Cumartesi günü 10:00 – 15:00 saatleri arasında online olarak gerçekleştiriyoruz. 💫

Benim koçluğum ile birlikte üçüncü çeyreği planlarken aynı zamanda birbirinden farklı iş sektörlerindeki işletme sahiplerinin de deneyimlerinden faydalanacaksınız. 🌟

Aşağıdaki link üzerinden GrowthCLUB’a hemen kayıt olabilirsiniz.

https://zfrmz.com/jhxNJH5jTf6sLhRTVItx

 

Top