Üst Düzey Yönetici Koçluğu

Sınırlarınızı Kaldırın, Potansiyelinizi Keşfedin: Üst Düzey Yönetici Koçluğu ile Liderlikte Fark Yaratın!

Üst Düzey Yönetici Koçluğu, kariyenizi ve şirketinizi bir üst seviyeye taşımanıza ve güçlü stratejiler ile daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Yüksek performanslı yöneticiler daha fazlasını başarır. 

Yüksek performanslı ekipler daha fazlasını sunar. 

Yüksek performanslı şirketler daha fazla kâr elde eder. 

ust-duzey-yonetici-koclugu

Günümüzün hızlı ve son derece rekabetçi iş dünyasında, yüksek performans sergileyebilmek için mevcut becerilerinizi, deneyimlerinizi ve kaynaklarınızı nasıl en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz? Yüksek performans bir şirketin kârlılığını doğrudan etkiler ve her sektörde işin en önemli parçasıdır. Kariyerinizin etkisini ve etkinliğini artırmak, şirketinizin büyümesini hızlandırmak ve olağanüstü yatırım getirisi (ROI) sağlayan programlar uygulamak istiyorsanız, ActionCOACH Üst Düzey Yönetici Koçu sertifikalı bir koç ve profesyonel olarak size, ekibinize ve şirketinize büyük başarılar için rehberlik ediyorum.

Sizler üst düzey yönetici olarak işinizdeki stres ve performans sorunlarıyla boğuşurken,  size ve işletmenize dair tavsiyeler vererek ve  aynı zamanda objektif bir gözlem ve yansıtma sunarak ileriye dönük seçeneklerinizi ve stratejilerinizi daha net bir şekilde görebilmenizi sağlıyorum.Böylece  kısa ve uzun vadeli hedeflere ulaşmanız için kapasitenizi geliştirmenize yardımcı olan, deneyimsel bir süreç yaşıyorsunuz. 

Neden Benimle Çalışmalısınız?

Üst Düzey Yönetici Koçu ile çalışan yönetici ve profesyoneller zaten oyunlarının zirvesindedir ancak sadece daha da iyi olmak isterler. Tıpkı seçkin bir sporcunun “sınırları zorlamak” ve daha iyi sonuçlar elde etmek için kendisini belirli performans standartlarından sorumlu tutması için bir koça başvurması gibi daha fazla yönetici ve profesyonel performanslarını artıracak ve şirketlerine daha iyi sonuçlar sunacak strateji ve tavsiyeleden, danışmanlıktan ve mentorluktan faydalanmak için bir Üst Düzey Yönetici koçu ile çalışırlar. 

Üst Düzey Yönetici Koçu yalnızca size yeni içgörüler ve farklı perspektifler sunarak mükemmelleşmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda performansınızı günlük, haftalık, aylık ve çeyreklik temel ölçütlerle ilişkilendirerek üretkenliğinizi yönlendirirler. Bir Üst Düzey Yönetici Koçu, başarıyı hızlandırmak için anahtar performans alanlarınızı izler, kendi stratejik programlarınızı oluşturmanıza, güçlü yönlerinizi keşfetmenize, fikirlerinizi uygulamanıza ve nihayetinde şirketinizin kâr hanesine yaptığınız özgün katkılardan yararlanmanızı sağlar.

İşte, benimle  çalışmak için iki temel sebep:

 1. Önemli sonuçlar elde etmek, acil sorunları çözmek ve büyük fırsatları değerlendirmek için,
 2. Güvenilir, etkileyici ve derin bir iş ve yönetim bilgisine sahip olan Üst Düzey Yönetici Koçu’na güvenerek anahtar stratejik rollerde performansı artırmak ve kör noktaları aşmak için

Hangi Alanlarda Sizlere Yardımcı Olacağım?

 • Temel metrikler nasıl kıyaslanır ve performans ölçümü için nasıl kullanılır?
 • Kendi değerinizi  ve ekibinizin değerini nasıl belirleyebilirsiniz?
 • Yüksek etkili ve yüksek yatırım getirisi olan girişimler nasıl yürütülür & zaman ve para israfına neden olan faaliyetler nasıl ortadan kaldırılır?
 • Siz ve ekibiniz nasıl aynı doğrultuda hareket edebilirsiniz?
 • Herhangi bir girişim için siz ve ekibinizin doğru strateji üzerinde anlaşmasını nasıl sağlayabilirsiniz?
 • Paydaşlarınızın sonuçlarınıza değer vermesini, size ihtiyacınız olan desteği vermesini ve karşılaştığınız zorlukları anlamasını nasıl sağlarsınız?
 • Sonuçları hızlı bir şekilde iyileştirmeniz gerektiğini söyleyen bir yönetici ile nasıl başa çıkılır ya da bazı insanlar neden sonuçlardan sorumlu tutulmaz ve onları nasıl sorumlu tutmaya başlayabilirsiniz?
 • Pazar fırsatlarından yararlanmak için organizasyonel kapasite nasıl oluşturulur?
 • Rekabetin üstesinden gelmek için şirketinizi nasıl konumlandırmalısınız?
 • En iyi yetenekler nasıl işe alınır, elde tutulur ve geliştirilir?
 • Yüksek çalışan devir hızı nasıl azaltılır ve durdurulur?
 • Kuruluşunuzu inşa etmeye ve yönetmeye devam eden potansiyel liderler ile dolu bir yedek kulübesi nasıl geliştirilir?
 • Başarılı olmak için yapmanız gereken şeylere -birçok potansiyel öncelik ile karşı karşıya olsanız bile – nasıl odaklanabilirsiniz?
 • Kuruluşunuzdaki sorgulanamayacak veya değiştirilemeyecek şeyleri ve yanlış inançları nasıl ortadan kaldırabilirsiniz?
 • Herhangi bir sektör veya kategorideki departman, bölüm ve şirkette nasıl yüksek performanslı ekipler kurulur ve ölçülebilir sonuçlar elde edilir?
 • Nasıl daha stratejik düşünülür ve nasıl daha fazla girişimci davranışları sergilenebilir? 
 • Şirketinizde stratejik planlama süreci nasıl yürütülür ve stratejik plan nasıl yapılır?
 • Ekibinizin “fazladan yol” kat etmesi için nasıl daha çok düşünmelerini sağlayabilirsiniz? 

Şirketinizi ve kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için benimle birlikte Üst Düzey Yönetici Koçluğu ile tanışın. Değişim için şimdi adım atın!

(Visited 239 times, 1 visits today)