Satış MasterClass

Satışlarınızdan memnun değil misiniz? Satış artırmak ve şirketinizi büyütmek için 81 ülkede başarısı kanıtlanmış, satışlarınızı minimum %30 ile %50 oranında artırmayı garanti eden Satış MasterCLASS 12 Haftalık Satış Koçluğu programımıza kayıt olun.

Çoğu satış ekibi  müşteri adaylarının imza atması için neden bu kadar zorlanıyor? Üstelik potansiyel müşterilerine sundukları tam da ihtiyaçları olan şeyken müşterilerinizi bu kadar isteksiz yapan şey ne? Satış çabalarınıza karşı aday müşterilerinizin dirençlerini nasıl azaltır, satışı nasıl kolaylaştırabilirsiniz?

Daha fazla satış sonucu için sihirli bir değneğe ihtiyacınız yok, gereken şey eğitim ve koçluk… Daha yüksek dönüşüm oranlarına, artan satış hacmine ve yükselen bir ciroya sahip olmak istiyorsanız satış konusunda daha iyi olmalısınız.

12 Haftalık Satış Koçluğu, satışta daha başarılı olmanız için gereken beceri, strateji ve tekniklerinizi geliştirerek performansınızı artırmanıza yardımcı olur.

satis-masterclass-programi

Satış MasterCLASS, satış ekibinizin satış sonuçlarını artırmanın kanıtlanmış bir yoludur.

Global olarak uygulanan 12 Haftalık Satış Koçluğu programı şimdi sizler ile… 81 ülkede başarısı kanıtlanmış, satış oranlarınızı minimum %30 ile %50 oranında artırmayı garanti eden 12 Haftalık Satış Koçluğu programı satış uzman ve profesyonelleri, satış yöneticileri ve işletme sahiplerine yönelik kolaylaştırılmış bir eğitim ve koçluk programıdır. Satış ekibinizin veya sizin profesyonelleşerek satış yapmasını ve satış rakamlarınızı artırmasını sağlar. Eğitim videoları, koçluk seansları , planlama materyalleri, çalıştaylar ve ek kaynakların birleşimiyle satış ekibiniz daha kısa sürede daha fazla satış yapabilir.

Program Yapısı Nasıl Olacak?

Satış ekibiniz her hafta ActionCOACH’un kurucusu ve CEO’su Brad Sugars tarafından hazırlanan yarım saatlik bir video izleyecek, ardından videolar hakkında bilgi almak ve uygulanacak stratejileri tartışmak üzere Selda Doğancan’la bir araya geleceksiniz. Bu aşamada öğrendiklerinizi uygulamaya yardımcı olarak şablon ve destekleyici materyalleri edineceksiniz.

ActionCOACH’un kurucu ve CEO’su Brad Sugars’ın eğitim videoları ve Selda Doğancan’ın satış koçluğu seanslarıyla satış becerilerinizi ve performansınızı maksimum seviyeye çıkarmanız için dünyada başarısı kanıtlanmış benzersiz stratejiler sunulacak.

satis-masterclass

Satış MasterCLASS Programı ile Ne Kazanacaksınız?

Harika bir satış profesyoneli olmanız için size ilham verecek, sizi bilgilendirecek ve motive edeceğiz. Satışa yönelik zihniyetini ele alacak ve sizi daha başarılı kılmak için inançlarınızı güçlendireceğiz.

Satış sürecini yönetilebilir parçalara ayıracağız. İtirazları etkili bir şekilde ele almak ve üstesinden gelmek için size araçlar, senaryolar ve taktikler sunacağız. Size müşteri hizmetlerinizi nasıl iyileştireceğiniz konusunda fikir verecek, nihayetinde müşteri ve potansiyel müşterilerinizin “fanatiklere ” dönüşmesini sağlayacağız. Satış bir görev değil, bir süreçtir. Müşterilerin sizlerden satın almalarını kolaylaştırmak için sistemler geliştirmenize yardımcı olacağız.

Satış MasterCLASS Programında Neler Öğreneceksiniz?

 • Satış Zihniyeti ve Profesyonelliği
 • İnançlar
 • İletişim ve Etkileşim
 • Aday Arama/Nitelik Belirleme ve Hedefleme
 • Potansiyel Müşteri Kalifikasyonu
 • Satış Teknikleri & Satış
 • Satış Müzakeresi & İtirazların Ele Alınması
 • Rekabeti Anlamak
 • Veritabanı & Araçlar
 • Müşteri Hizmetleri & Destek
 • Satışı Kapatmak
 • Senaryolar, Eylem & Sunum
Neden Bu Programa Katılmalısınız?
 • Satış tutarınızı ve cironuzu artırmak,
 • Satıla dönüşüm oranlarınızı yükseltmek,
 • Ortalama satış tutarlarınızı artırmak,
 • Hedeflerinizi tutturmak ve dahası katlayarak aşmak,
 • Satış konusunda ustalaşmak için.

Program Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Satış MasterCLASS bana göre mi?

Satış söz konusu olduğunda şirketinizde bazen bereket bazen de kıtlık dönemi yaşıyorsanız, satış oranlarınızı artırmak istiyorsanız ve bu durumu sürdürülebilir bir hale getirmek istiyorsanız Satış MasterCLASS Programı size göre. Programa siz, satış elemanınız veya satış ekibiniz katılım sağlayabilir.

Satış MasterCLASS Programında neler yapmam gerekecek?

12 hafta sürecek olan Satış MasterCLASS Programı boyunca haftada 1 saat ders seansları gerçekleşecek. Buna ek olarak her hafta fazladan 1 saatinizi alacak ev eğlenceleriniz olacak. Bu ev eğlenceleri öğrendiklerinize uygulamanıza yardımcı olacaktır.

Katılım gerekli mi?

Bizim sizler için önerdiğimiz %100 katılım sağlamanızdır. Unutmayın her şeyinizi verdiğinizde ve dahil olduğunuzda karşılığında daha fazlasını alırsınız.

Konum önemli mi?

Hayır! Konumunuz hiç önemli değil. Cihazınız (bilgisayar veya akıllı telefon) ve internete erişiminiz olduğu sürece dilediğiniz yerden Satış MasterCLASS Programı’na katılabilirsiniz.

Genel katılıma açık program mı yoksa şirketimizin satış ekibi için özel grup olabilir mi?

Eğer satış ekibiniz 5 kişiden fazla ise şirketinize özel bir grup oluşturarak programa katılabilirsiniz. Eğer satış ekibiniz 5 kişiden az sayıda ise ya da işletme sahibi olarak siz katılacaksınız satışılarını artırmak isteyen satış ekiplerinin dahil olduğu gruplara katılabilirsiniz.
(Visited 224 times, 1 visits today)