Ücretsiz Firma Analizi

Ücretsiz Firma Analizi

yazı tarihiby admin

Eğer siz de müşterilerimizin çoğu gibiyseniz, aklınızdan kasanızda daha fazla para, daha keyifli bir çalışma hayatı, performansı yüksek bir ekip ve sizler için önemli şeyleri yapabilmek için daha fazla özgür zaman  gibi düşüncelerin geçtiğini görüyorum!!

Yeni dünyada ticaretin kurallarının değiştiğini, bir yandan önümüzdeki yolların keskin virajlarla dolu olduğunu diğer yandandan da birçok fırsatı barındırdığını biliyoruz. Benimle  çalışmak size ActionCOACH’un  80+ ülkede 25 yıllık tecrübesi size işletmenizi iyiden mükemmele götürme yolculuğunuzda  önemli konulara odaklanarak şirketinizi kontrollü ve doğru adımlarla büyütme rahatlığını getirecek…

Dünyada en başarılı firmaların, en başarılı yöneticilerin koçlarla birlikte çalıştığını görüyoruz..İşletmeniz ister bir kişilik isterse yüzlerce kişiden oluşuyor olsun..

Öncelikle sizi tebrik ediyorum! Dünyanın bir numaralı İşletme Koçluğu firmasına Firma Analiz ve  Koçluk Seansı için başvuruda bulunuyorsunuz!

Ücretsiz Firma Analizi başvurunuz  için aşağıdaki formu doldurun!

Görüşmemizde  işletmenizi iyiden mükemmele ulaştırmada hangi alanlarda  neler yapmalısınız konusunda fırsatları analiz edeceğimiz bir koçluk deneyimi yaşacaksınız. Toplantı yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Bu toplantının sonunda sizin hedefleriniz doğrultusunda önerilerde bulunuyor olacağım

Firma Analizine başvurmak  için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağım.

Adınız

Firma İsmi ve Unvan

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Mesaj

Top ;
Hemen Başvur
1 mesaj
Ücretsiz Firma Analizinden Yararlanmak için Son 2 Gün.
Hemen Başvur! Fırsatı Kaçırma.
Powered by