Firma Analizi Nedir?

firma-analizi-2023
Firma analizi ile 100 adet soruda firmanızı değerlendirme olanağı bulacaksınız.

Firma analizi sizin  şirketinizin performansını tespit etmenizi sağlayacağı gibi, şirketiniz ile ilgili kendi kendinize bir toplantı ve değerlendirme yapmanızı  da sağlayacaktır..

Bu neden önemli? Çünkü ActionCOACH ‘un global olarak da uygulanmakta olan 6 Adım da şirketinizi büyütme sisteminde nerede olduğunuzu tespit etmeniz mümkün olacaktır. Bu şekilde şirketinizi büyütmek ya da şirketinize yatırımcı bulmak veya çıkış yaparak şirketinizi maksimum değerde satmak gibi hedefleriniz sonucunda firma analizi size yol gösterecektir.

Firma Analizi Nasıl Yapılır?

Firma analizi yapmak için öncelikli olarak şirketiniz ile ilgili çok farklı alanlarda durumunuzun değerlendirilmesi ve bu alanlarda performansınızın tespiti ve bu performansın arttırılması için neler yapılması gerektiğini yapacağımız koçluk görüşmesinde birlikte tespit ediyoruz.

Eğer ortaklı bir yapınız varsa, şirket ortaklarının birlikte bu formu doldurması  ve görüşmeye katılması çok önemli.

Anket sonucu oluşacak ve üzerinden  geçeceğimiz raporda firma analizinin yapılarak hedef ve aksiyonlarınızın belirlenmesi, zaman yönetimi, finansallarınız, pazarlama  ve satış, sistemin oluşturulması ve ekip yönetimi gibi konulardaki performansınızı değerlendiriyor ve görüyor olacaksınız.

Anketi sizler tamamladıktan sonra  firma analizini değerlendireceğimiz Büyüme ve Gelişme Fırsatları toplantısında bu fırsatları sizlere gösteriyor olacağım..

Bu gönderi size ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza dokunun!

Ortalama Derecelendirme / 5. Oy Sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Selda Doğancan

30 yıllık yönetim kariyerimde hem yerel ve çok uluslu kurumsal şirketlerde hem de aile şirketlerinde strateji geliştirme, uygulama, yeni iş geliştirme, stratejik planlama, pazarlama, müşteri deneyimi ve proje yönetimine odaklı birçok deneyimim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top