ActionClub

Yeni Nesil Hızlandırma Programı ile Öğren, Uygula, Kazan...

"İşini Kontrollü Büyüt, Yeni Ligini Belirle" MasterClass'da Neler Olacak?

İşletme sahipleri, genellikle müşterilerine sunacakları ürün ve hizmet içeriği ile ilgili üst seviyede uzmanlık sahibi. Bununla beraber işletmenin başarılı bir şekilde yönetilmesini ve büyümesini sağlayacak strateji oluşturma, pazarlama, satış, finansal okur-yazarlık, nakit akışı yönetimi gibi konularda da uzmanlaştıklarında, fark yaratan ve sürekli büyüyen bir işletme sahibi olabilmektedirler.

İşte bu nedenle, ActionCLUB , işletme sahiplerinin yeni çağa uygun işletme dinamiklerini öğrenmelerinin yanı sıra, kendi işletmelerine özel çözümlerin üretilmesini ve uygulamaya alınmasını sağlayan bir grup koçluğu programı olarak tasarlanmıştır.

ActionCLUB Programı, tüm dünyada yüz binlerce işletme sahibinin hedeflerine ulaşması için önerilen en etkili programlarımızdan biridir.

Neden ActionCLUB MasterClass Programına Katılmalıyım?

ActionCLUB İşini Kontrollü Büyüt, Ligini Değiştir Programı içerisinde öğreneceğiniz ve hemen uygulamaya başlayacağınız yüzlerce iş stratejisi ile işinizi 1-2 yıl içerisinde taşımak istediğiniz noktaya 4 ay içerisinde taşıyabilirsiniz.

Bu program gerçek hayattan pratik ve uygulanmış stratejileri içeren mini MBA programı gibidir.

İşletmenin ana konularının nasıl uygulanması gerektiğini öğreneceksiniz. Unutmayın bilmediğiniz bir şeyi doğru uygulamanız mümkün değildir.

Size hem zaman hem de para kazandıran bir programdır. 

Hem öğrenip hem de işinizde uygulayacağınız için hızlı bir şekilde işletmenizin lig atladını göreceksiniz.

ActionCLUB MasterClass Programı Nasıl İşler?

Benim koçluğumda 13 oturum boyunca sizin gibi işiniz büyütmek isteyen işletme sahipleriyle bir araya geliriz.. Sizlere özel belirlenen fikir ve taktiklerin, işyerlerinizde uygulanması ve uygulama sonuçlarının takip edilmesi sonrası bir sonraki konuya geçilir. Her oturum sonunda işletmeniz ile ilgili size aksiyon aldıracak çalışma verilir. Her iki oturum sonrasındaki takip seansında bu çalışmalar değerlendirilir. Toplamda 4 adet takip seansı bulunmaktadır.

Bu program gerçek hayattan pratik ve uygulanmış stratejileri içeren mini MBA programı gibidir. 

9 ana oturum boyunca işlenecek konular aşağıdaki gibidir:

  1. Geleceğinizi Tasarlamak: Hayallerinizi nasıl net hedeflere dönüştüreceksiniz ve nasıl planlayacaksınız? Şirketinizin Vizyon-Misyon cümlelerini, Şirketinizin Kültür Değerlerini nasıl oluşturacaksınız?
  2. Finansal Okur Yazarlık: Hangi finansal raporlara ya da finansal olmayan raporlara ihtiyacınız var? Büyüme stratejilerinizin sonuçlarını izlemek için nasıl veri oluşturmalısınız?
  3. Zaman Yönetimi: Kendinizi ve zamanınızı nasıl yönetmelisiniz? Bunun için hangi araçları kullanmalısınız?
  4. Düzenli Nakit Akışı Sağlamak: Nasıl daha az uğraşarak daha çok kazanacaksınız? Tahmin edilebilir bir nakit akışı yaratmak nasıl mümkündür? Karlılık nasıl artırılır? Etkin pazarlama yapmak, şirketiniz için nasıl kaldıraç etkisi yaratır?
  5. Yeni Dünyada Yeni Pazarlama Teknikleri: Rakiplerinizden sizi geride bırakan şeyler neler? Nasıl farklılaşacaksınız? Gerçekten çalışmak istediğiniz müşterileri nasıl kazanacaksınız? Müşterilerinizin tekrar tekrar gelmelerini nasıl sağlayacaksınız? Benzersiz Satış Pozisyonlamanızı nasıl oluşturursunuz?
  6. Yeni Dünyada Yeni Satış Teknikleri: Bu oturumda farklı satış insanı tiplerini (DISC ile), eski ve yeni satış yaklaşımlarını, SORU HUNİSİ`ni, performans bazlı satış sistemi oluşturmayı, itirazları nasıl karşılayacağınızı, farklı satın alma tercihleri olan kişileri nasıl anlayacağınızı ve onlarla nasıl iletişime geçeceğinizi öğreneceksiniz.
  7. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi: Linkedin, Instagram, Facebook gibi platformları kullanmak işinizi geliştirmenizde fark yaratır mı? 3-5 yıl sonra oluşacak pazarlama dünyasına ne kadar hazırsınız?
  8. Disc ile Doğru Kişileri Seçip A Takımını Kurmak: Dünyanın en iyi davranış profili testlerinden biri olan DİSC’i ekiplerinize alacağınız kişileri seçerken nasıl kullanacağınızı öğrenin, olarak en uygun kişileri bir araya getirerek A Takımınızı kurun ve başarıya beraber yürüyebileceğiniz bir ekibe sahip olun.
  9. 90 Günlük Plan Oluşturma: Yapmanız gereken şeyler acil mi önemli mi? Peki gün içerisinde neler yapmanız gerektiğini, hedefleriniz doğrultusunda oluşturduğunuz bir planla mı karar veriyorsunuz? 90 günlük plan oluşturarak işinizin üstüne çıkabileceğinizi biliyor musunuz?

actionclub-masterclass-programi

Kimler Katılmalı?

Orta -küçük işletmelerin sahipleri,yöneticileri, profesyonel iş sahipleri( avukat, mali müşavir, mimar, doktor, yazılımcı gibi), start-uplar, franchise sahipleri, esnaflar, aile şirketlerinde şirket yönetimine hazırlanan 2 ve 3. jenerasyon 

Program Tamamlanınca Ne yapmalısınız?

Hayallerinize giden yolda bir ivme kazandıktan sonra yaptığınız plan doğrultusunda size eşlik edeceğim birebir koçluk veya MentorCLUB grup koçluk programı ile büyümeye sağlam adımlarla devam ediyorsunuz.

ActionCLUB Yeni Nesil Hızlandırma Proramına Katılma Fırsatını Yakalayın!

takvim

ONLINE
Her hafta Çarşamba günü
18:00 – 20:00 arası
08 Şubat – 10 Haziran
16 Hafta (4 Ay)
8 Ana Oturum Grup Seansı
4 Takip Koçluğu Oturumu
90 Günlük Planlama (GrowthCLUB)

Selda Doğancan'la İşini Kontrollü Büyüt, Yeni Ligini Belirle ActionCLUB Programı Neler Vadediyor?

Siz olmadan da tıkır tıkır çalışan karlı bir işletmenin nasıl oluşturulacağı

Potansiyel müşteriler yaratarak dönüşüm becerilerinizde artış sağlamayı

Nakit akışı ve kar marjı arasındaki ilişkiyi

90 günlük yazılı bir iş planı oluşturmayı

İşletmeniz için doğru kişilere nasıl ulaşılacağı ve elde tutulacağı

Sadık ve işletmeye kar sağlayan müşteriler yaratmayı

Zaman yönetimi becerilerinizi geliştirmeyi

Benzersiz satış teklifinizi tanımlamayı

Finansal okuryazarlıkta ustalaşmayı

Selda Doğancan'la İşini Kontrollü Büyüt, Yeni Ligini Belirle ActionCLUB Programı'na Kimler Katılabilir?

Küçük İşletme Sahipleri

ikinci-nesil-isletme-sahipleri

İkinci Nesil İşletme Sahipleri

franchise-sahipleri

Franchise Sahipleri

start-up-sahipleri

Start-Up Sahipleri

esnaflar

Esnaflar

Serbest Çalışan Profesyoneller

(Visited 224 times, 1 visits today)