Planlama Kulübü (Growth Club)

planlama-kulubu-selda-dogancan

Planlama Kulübü Nedir?

PlanningCLUB, işe alım sürecinizi kolaylaştırmak, harika bir ekip oluşturmak ve eğitimi özelleştirmek gibi birçok işlev alanını iyileştirmek ve ayrıca kârları, satışları ve müşteri hizmetlerini artırmak için tasarlanmıştır. Çalışanlarınızın kişilikleri, öğrenme stilleri ve davranışsal özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı, iş yönetimini daha kolay ve daha üretken hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Neden Planlama Koçuna İhtiyacınız Var?

Planlama koçunuz olarak ben size hedeflerinizi koymanıza, bu hedeflere varmak için odak alanlarınızı belirlemenize ve buradan da aksiyonlarınızı yazmanıza yardımcı oluyorum. Bu aksiyonlar sizin günlük planlama yapmanıza olanak sağlayacaktır.

90 Günlük Planlama Kulübü Nedir?

Her Çeyrekte Planlama ve Büyüme Kulübü (Growth Club) adını verdiğimiz tam günlük bir Stratejik İş Planlama Çalıştayı düzenliyoruz. Growth Club, 100’den fazla işletme sahibi ve profesyonelin işleri üzerinde çalıştığı, kendileri ve işletmeleri için önümüzdeki 90 Gün için hedefler ve planlar belirledikleri aksiyon dolu bir gündür. Bu bir süreçtir, planlama koçunuz yanınızda olmadan doğru bir plan oluşturmanız mümkün olmayacaktır.Günlük planlamanız doğru olmazsa birçok iş yapıyor hissedebilir veya düşünebilirsiniz ancak yaptıklarınız sizi hedeflerinize götürmeyecektir. Bu nedenle yapacağınız 90 günlük planlarınız günlük planlarınıza baz teşkil edecektir.Burada, işinizi büyütmek ve kişisel büyümeye ulaşmak için Küresel Olarak Kanıtlanmış Stratejilerimizi öğreneceksiniz. Önümüzdeki çeyrekte büyük sonuçlar elde etmek için odaklanıp birçok işletme sahibinden de ilham alacaksınız.

90 Günlük Planlama Kulübüne Neden Katılmalısınız?

“Planlamada başarısız olmak, başarısız olmayı planlamaktır.”Kurumsal hayatımda Global ve Lokal birçok firmanın yanı sıra, birçok KOBİ’nin de işletmeleri için kazanan bir Stratejik Plan oluşturmasına yardımcı oldum. Planlama koçu olarak Stratejik İş Planlama sürecinin plandan daha önemli olduğuna inanıyorum ve bu nedenle 90 Günlük Stratejik Planlama döngüsünü kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Stratejik Planlamanın Formülü Nedir?

Planlama felsefemizi şu şekilde özetleyen bir Stratejik Planlama formülü kullanıyoruz: Hayaller (5-10 Yıl) X Hedefler (1 Yıl) X Planlama (90 Gün) X Aksiyon (Haftalık aksiyon adımları) X Günlük Planlama= Sonuçlar.Müşterilerimize uzun vadeli, orta vadeli ve kısa vadeli hedefler belirleme konusunda rehberlik eden bir Stratejik Plan çalışma öncesi hazırlık dokümanı kullanıyoruz.Stratejik Planlama sürecimizin son adımı, müşterilerimizin planlarını bir sayfalık 90 Günlük yazılı bir plana koymalarına yardımcı olmaktır. Bu bir sayfalık 90 Günlük plan ve size rehberlik edeceğim ve hedeflerinize ve planlarınıza ulaşmak için gerekli eylemi gerçekleştirme konusunda sizi sorumlu tutacağım koçluk sürecine entegre edilir.Sonrasında da koçluk seanslarımızda haftalık ve günlük planlarınız doğrultusunda neler iyi gitti, nerelerde zorlanıyorsunuz ve neleri farklı yapmalısınız konularında koçluk alacaksınız.5 yıllık ve 90 Günlük Plan nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız planlama koçunuz olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Aşağıdaki iletişim formunu hemen doldurarak bana ulaşabilirsiniz…İletişim Formumuzu Doldurarak Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz.
(Visited 378 times, 1 visits today)