ActionCOACH

Dünyanın bir numaralı işletme ve yönetici koçluğu firması ActionCOACH, benzersiz deneyimini ve bilgi hazinesini iş dünyasının hizmetine sunmaktadır.

ActionCOACH, şirket sahiplerine ve yöneticilerine, işletmelerine ve şirketlerine farklı bir perspektifle yeniden bakma imkanı sunan iş ve yönetici koçluğu metodolojisinin yaratıcısı ve en başarılı uygulayıcısı olarak kabul ediliyor. 1993 yılında kurulan ve bugün 80 den fazla  ülkedeki 1500’den fazla ofisi ile faaliyet gösteren ActionCOACH misyonunu, “Dünyanın dört bir yanındaki şirket sahiplerine daha fazla boş zaman, şirketlerinde daha iyi ekipler ve daha da önemlisi daha fazla para kazandırmak” olarak tanımlıyor.

İşletme sahiplerinin, işlerini ilk kurdukları zamanlardaki heyecan, yaratıcılık ve yenilikçi yaklaşımlarını zamanla yitirdikleri, yöneticilerin ise kariyerlerinde zirveyi hedefleme perspektiflerini koruyamadıkları olgusundan hareketle geliştirilen KOBİ/İşletme  ve yönetici koçluğu yaklaşımı, işletme sahiplerine ve yöneticilere tıpkı bir sporcu antrenörü gibi destek, akıl ve motivasyon verme mantığına dayanıyor.

ActionCOACH, geleneksel ve pahalı danışmanlık hizmetlerinden farklı olarak, karşılanabilir maliyet düzeyleriyle hizmet sunarak, işletme sahiplerinin ve yöneticilerin kısa ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasını sağlıyor.

Günümüz iş dünyasının rekabetçi ortamı, işletmelerin gündelik rutin işlerinin yoğunluğu, küresel ekonominin çılgın işleyişi, işletme sahiplerinin ve yöneticilerin bütün gelişmeleri yakından takip etmesini zorlaştırmanın ötesinde, neredeyse imkansız hale getiriyor.

İşte, tam bu noktada ActionCOACH sizin pazarlama müdürünüz, satış direktörünüz, eğitim koordinatörünüz, iş ortağınız, sırdaşınız ve en iyi arkadaşınız olarak iş dünyasındaki kişisel rehberliğinizi üstleniyor.

Koçlar, işletme sahiplerine şirketlerine yeni bir gözle bakma, yeni iş fırsatlarında odaklanma, uyumlu, çalışkan ve başarılı ekipler kurma ve en önemlisi işlerini kurarken hayal ettikleri para ve boş zamana kavuşma konusunda destek oluyor, rehberlik ediyorlar. Yöneticilere ise kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak ve zirveyi hedeflemek konusunda kılavuzluk ediyorlar.

Kısacası, ActionCOACH iş ve özel yaşamınızdaki kişisel rehberiniz olarak size yeni bir yaşam tarzı vaat ediyor.

ActionCOACH

(Visited 118 times, 1 visits today)