Etkili Yöneticilik MasterClass

Siz bir lider misiniz? Peki, siz etkin bir lider misiniz? Liderlik sanatında başarılı olabilmeniz için ihtiyacınız olan her şey 81 ülkede başarısı kanıtlanmış Etkili Yöneticilik Master Class Programımızda!

Unutmayın ki harika bir lider olmanın yolu harika bir yönetici olmaktan geçer. 12 Haftalık Etkili Yöneticilik Koçluğu’nda başarısı kanıtlanmış strateji, teknik ve beceriler ile yönetimde performans ve verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın!

etkin-yoneticilik-masterclass

Etkili Yöneticilik MasterCLASS Programı Nedir?

Yönetim bir süreç, liderlik ise bir sanattır. Bu iki kavramı ve arasındaki farkı keşfettiğinizde işinizi nasıl doğru bir şekilde inşa edeceğinizi anlayacaksınız. İşiniz ve ekibiniz büyüdükçe ekibinizde doğru insanlar yer almaya başladıkça, yönetim ve liderlik arasındaki farkı keşfetmenin zamanı gelir. Yönetim anlaşılması daha kolay ve basittir fakat doğru bir şekilde uygulanması zaman alır. Unutmayın ki “büyük liderler büyük yöneticilerden” çıkar.

Etkili Yöneticilik Koçluğu programı ile yönetim alanında güçlü bir temele sahip olacak, işletmenizi daha verimli bir şekilde yönetme becerisi kazanacaksınız. 12 Haftalık Etkili Yöneticilik Koçluğu ile yönetim becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak, günümüz iş dünyasında yönetim sanat ve biliminde ustalaşacaksınız. Böylece harika bir performans gösteren bir ekibin lideri ,profesyonel bir şekilde yönetilen verimliliği artmış bir işletme sahibi, iyileştirilmiş sonuçlar ve olağanüstü başarılara ulaşan bir yönetici olacaksınız.

Programın Yapısı Nasıl Olacak?

Ekibiniz her hafta ActionCOACH kurucusu ve CEO’su Brad Sugars tarafından hazırlanan yarım saatlik bir video izleyecek, ardından videolar hakkında bilgi almak ve uygulanacak stratejileri tartışmak üzere Selda Doğancan’la bir araya geleceksiniz. Bu aşamada öğrendiklerinizi uygulamaya yardımcı olarak şablon ve destekleyici materyalleri edineceksiniz.

etkili-yoneticilik

ActionCOACH’un kurucusu ve CEO’su Brad Sugars’ın eğitim videoları ve Selda Doğancan’ın koçluk seanslarıyla sizlere yönetim becerilerinizi ve performansınızı maksimum seviyeye çıkarmanız için dünyada başarısı kanıtlanmış benzersiz strateji,teknik ve beceriler sunulacak. Brad Sugars’ın eğitim videoları size etkili bir yöneticilik hakkında ilham verip sınırlarınızı aşmanıza, yeni bakış açıları kazanmanızı sağlayacak. Selda Doğancan ise koçluk seanslarıyla sizlere uygulama sürecinde eşlik edecek, becerilerinizi geliştirmeniz için size yol gösterecek, iş dünyasında karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğu aşmanızda size destek olacak.

Neden Bu Programa Katılmalısınız?

 1. Yönetim becerilerinizi en üst seviyeye çıkararak işletmenizin verimliliğini artıracaksınız.
 2. Günümüz iş dünyasında başarı için gerekli becerileri edinecek, rekabette bir adım önde olacaksınız.
 3. Ekibinizin potansiyelini açığa çıkararak verimliliği ve performansı artıracak, maksimum sonuçlar elde edeceksiniz.
 4. Sonuçlarınızı iyileştirecek ve dahası olağanüstü başarılar için gerekli strateji, beceri ve tekniklere sahip olacaksınız.
 5. İşletmenizi profesyonel bir şekilde yönetecek, bu konuda uzmanlaşacaksınız.

Etkili Yöneticilik MasterCLASS Programında Neler Var?

 • Yönetim Nedir?
 • Yönetim Yeterlilikleri
 • Günlük Listeleri Yönetme
 • Haftalık Listeleri Yönetme
 • Haftalık Toplantıları Yönetme
 • 1-2-1 Toplantıları Yönetme
 • Hedef & Ölçümler
 • 90 Günlük Planlama
 • Yıllık Değerlendirmeler, Kişisel Gelişim ve Disiplin
 • İletişim ve Araçlar
 • Sistemler, Eğitim ve İşe Alım Yoluyla Etkili Ekip Oluşturma
 • Yöneticilikten Liderliğe Geçiş

Etkin Yöneticilik Master Class Programında Neler Öğreneceksiniz?

 • Yönetim vs. Liderlik: Her işletmenin hem yöneticilere hem de liderlere ihtiyacı vardır. İkisi arasındaki farkı ve her bir beceri setinin bir ekip ile çalışırken ne zaman kullanılacağını öğrenin.
 • Bireysel vs. Departman: Ekibinizdeki her bireyin yanı sıra departman veya işletmenizin başarılı olması için neye ihtiyacı olduğunu bilmelisiniz. Sahip olduğunuz ekibi geliştirmek ve otobüse doğru kişileri almak için ihtiyaç duyduğunuz teknikleri öğrenin.
 • Planlamanın Gücü: Yönetim, sistemler ve hesap verebilirliğe bağlıdır. Ekibinizin bireysel başarısını sağlamak için haftalık ve günlük planlama sürecinde size rehber edeceğiz.
 • İletişim: Gerçek iletişim, aldığınız yanıttır. Ekibinizin iletişim kurmak istediği şekilde iletişim tarzınızı uyarlama becerilerini öğrenin. Ardından işletmenizde gerginliğin nasıl azaldığına ve üretkenliğin artığına şahit olun.
 • Uygulama: Üretken bir ekip kurmak… Etkili Yöneticilik MasterCLASS programı tamamen eylemle ilgilidir. Program, her hafta size önümüzdeki hafta kullanmanız için gereken strateji ve araçları sunma, sonuçlarınızı elde etme üzerine kurulmuştur.

 

 

etkin-yoneticilik-masterclass-programi

Etkili Yöneticilik Master Class Programı’nın Aşamaları

Kişisel ve profesyonel olarak sizi büyütecek olan Etkili Yöneticilik MasterCLASS programı ile üç aşamada başarıya ulaşacaksınız:

 • Ateşleme: Programın ilk aşamasında ekip ve diğer yöneticiler ile etkileşim becerilerinizi geliştireceksiniz. Değer aktarmak, yakınlık kurmak ve karşılaştığınız zorlukları olumlu bir şekilde ele alma becerileri, stratejileri ve teknikleri öğreneceksiniz.
 • Güçlendirme: Programın ikinci aşamasında kişisel gelişim yoluyla yönetim becerilerinizi güçlendireceksiniz. İşyerinizdeki durumları kolaylıkla nasıl ele alacağınızı öğrenecek, çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin ihtiyaçlarını belirleyebilecek ve anlayabilecek bilgi, beceri ve stratejiler geliştireceksiniz.
 • Başarma: Programın son aşamasında ise en iyi olduğunuz halinize ulaşacaksınız. Olağanüstü performans sağlamak, işyeri verimini artırmak ve ekip sonuçlarını iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz stratejileri öğreneceksiniz. Büyüme zihniyeti ve gerekli yetkinliklerle yönetim becerileri ve ekip uyumuna ulaşacaksınız.

Etkili Yöneticilik MasterCLASS Programının Sonucunda Ne Olacak?

Hem yeni yönetici olan hem de deneyimli yöneticiler programdan “Keşke bunu 20 yıl önce bilseydim!” diyerek ayrılıyor. Katılımcılarımız şirketlerini yeniden yapılandırıyor, etkin bir yöneticilik uygulayarak başarılı sonuçlara ulaşıyorlar. Katılımcımız olan bir işletme, programdan öğrendikleri ile ekip verimliliği konusunda en az  %10’un üzerinde bir artış kazandı. 81 ülkede global olarak denenmiş ve başarısı kanıtlanmış 12 Haftalık Etkili Yöneticilik Koçluğu ile yönetim becerilerinizi geliştireceğinizi garanti ediyoruz.

Program Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Etkili Yöneticilik MasterCLASS bana göre mi?

Güvenebileceğiniz verimli ve performansı yüksek bir ekip istiyorsanız 12 Haftalık Etkili Yöneticilik MasterCLASS programı tam size göre. Bu programa şirket sahipleri, şirketinizdeki yönetim ekibi, yöneticiliğe hazırlamak istediğinizi yönetici adayları katılabilir.

Etkili Yöneticilik MasterCLASS programında neler yapmam gerekecek?

12 hafta sürecek olan Etkili Yöneticilik MasterCLASS programı boyunca haftada 1 saat ders seansları gerçekleşecek. Buna ek olarak her hafta fazladan 1 saatinizi alacak ev eğlenceleriniz olacak. Bu ev eğlenceleri öğrendiklerinize uygulamanıza yardımcı olacaktır.

Katılım gerekli mi?

Bizim sizler için önerdiğimiz %100 katılım sağlamanızdır. Unutmayın her şeyinizi verdiğinizde karşılığında daha fazlasını alırsınız.

Konum önemli mi?

Hayır! Konumunuz hiç önemli değil. Cihazınız (bilgisayar veya akıllı telefon) ve internete erişiminiz olduğu sürece dilediğiniz yerden Etkili Yöneticilik MasterCLASS programına katılabilirsiniz.

Genel katılıma açık program mı yoksa şirketimizin yönetim ekibi için özel grup olabilir mi?

Eğer yönetim ekibiniz ve yönetici adaylarınız 5 kişiden fazla ise şirketinize özel bir grup oluşturarak programa katılabilirsiniz. Eğer yönetim ekibiniz ve yönetici adaylarınız 5 kişiden az sayıda ise ya da işletme sahibi olarak siz katılacaksınız yönetim becerilerini geliştirmek isteyen yönetici ve yönetici adaylarının da dahil olduğu gruplara katılabilirsiniz.
(Visited 184 times, 1 visits today)