Şirketinizin Büyümesi İçin Ne Yapmalısınız?

Merhaba değerli işletme sahipleri size iki tane sorum var. Bunlardan birincisi: Şirketiniz büyüyor mu? Eğer cevabınız hayır ise ikinci sorum: Farklı şeyler yapmanız gerektiğinin farkında mısınız? Eğer evet diyorsanız bu konuda ne yapmanız gerektiğini paylaşmak istiyorum.

4 tane şey yapmalısınız bunlardan ilki Daha İyi Bir Zaman Yönetimi. Zaman Yönetiminin altında 3 ana başlık vardır. Birincisi, işletme sahibi olarak sizin self disiplininizdir. İkincisi, şirketinizin yazılı hedef ve planlarının olmasıdır. Üçüncüsü ise, delegasyon yeteneğinizdir.

İkinci konu Pazarlama. Özellikle pandemi ile birlikte şirketlerin ve sizin yüz yüze satış yapma, fiziksel olarak dolanma olasılığı çok daha azaldı. İşte bu dönemde eskisine göre 4 katı fazla pazarlama yapmanız gerekiyor.

Üçüncüsü, Rakamlarınızı Bilmek ve Kontrol Altında Tutmak. Rakamlarınızı ne kadar iyi biliyorsunuz? Ve bunları doğru bir şekilde okuyup, yorumluyor musunuz?

Dördüncüsü ise, Ekip Yönetimi. Ekibiniz bu dönemde sizin kaldıracınız. Özellikle değişen koşullar nedeniyle belki uzaktan çalışmaya başladınız, uzaktan ekibe nasıl liderlik edeceksiniz? Ya da bir üretim tesisisiniz ve iş yerinde bulunmak durumundasınız ama parçalı çalışmayla ya da esnek çalışmayla iş yerinizi düzenlediniz peki bu durumda nasıl performansı üst seviyeye çıkaracaksınız?

Aksiyon almanız gereken 4 tane konu var. Zaman Yönetimi, Pazarlama, Rakamlarınızı Bilmek ve Kontrol Altında Tutmak, dördüncüsü ise Ekip Yönetimi. Nasıl yapacaksınız? Nasıl yapacağınızı gelin benimle öğrenin…

19 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’da Zoom üzerinden Şirketinizi Kontrollü Yönetme Ve Büyütmenin İpuçları’nı paylaşıyor olacağım. Hemen kayıt olmak için tıklayınız.

Bu gönderi size ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza dokunun!

Ortalama Derecelendirme / 5. Oy Sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuza göre...

Sosyal medyada bizi takip edin!

Bu gönderi sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyler misiniz?

(Visited 13 times, 1 visits today)

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir