Yazılı Görüşler

Sürecin ve operasyonun bizzat içinde olduğumuz için bazı noktaları kaçırdığımızın farkında değildik. Sizlerle yapmış olduğumuz çalışmalar daha geniş perspektiften bakmamızı, şirket strateji ve büyüme planlarına daha fazla zaman ayırmamızı sağladı. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Birtech Teknoloji – Genel Müdür Yardımcısı

Selda Hanım ile çalışmanın kişiye ve işletmeye birçok değer ve katkısı bulunmaktadır:
Öncelikle değişimi tetikler ve destekler. Sonrası gelişim yolculuğunda yanınızda olur. Kişinin potansiyelini keşfetmesine ve güçlü yanlarını tanıyarak kişisel gelişimini desteklemesine ve hedeflere odaklanmasına yardımcı olur. Etkili zaman yönetimi, stres yönetimi, motivasyon, başarıya odaklanma ve karar verme becerileri gibi konularda destek vererek verimlilik artabilir. İşletmenin performansını artırmak için beraber stratejiler geliştirir. Ekip çalışması ve verimlilik konularında destek sağlar. Ayrıca işletme içindeki ilişkilerin iyileştirilmesi ve iş birliğinin güçlendirilmesine destek olur. İşletmenin büyümesinde ve gelişmesinde iyi bir yol arkadaşıdır.

Numeko Grup – Yönetim Kurulu Başkanı

ActionCOACH Selda Doğancan ile yaklaşık 3 yıldır çalışıyoruz. Çalışmaya başladıktan sonra firmamız her yıl çarpan etkisiyle katlanarak büyüyor. Hedefler koyuyoruz üzerinde çalışıyoruz ve hedefimizi her yıl tutturuyoruz. Ülke ve coğrafya olarak çok değişken bir yapımız olduğundan işler yolunda olsa bile sıkıntı olduğunda nasıl bir aksiyon alacağını planlamak için danışmana ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
Zorlu, değişken ve karamsar geçen bu 3 yılımızda bize yol göstererek sorunları tek tek aşmamızda yardımcı olan danışmanımız Selda Doğancan’a çok teşekkür ederiz.

Maytek Enerji – Kurucu

Selda Hanım’la pandeminin başlamasıyla birlikte çalışmaya başladık. O dönem ekibimiz ben dahil 3 kişiydi. Geçen bu süreçte Ayrotec 14 kişi oldu, kendi markasıyla ürünlerini çıkarttı. Selda Hanım, bu yolculukta sürekli danışabileceğim, noktanın altına düştüğümde fark etmemi sağlayan, tarafsız, güvenilir bir rehber oldu.

Çiğdem Akbaş – Ayrotec – Kurucu

(Visited 25 times, 1 visits today)