Şirketinizi Kontrollü Yönetme ve Büyütmenin İpuçları

[vc_row type=”container”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Zorlu Koşullarda Kontrollü Büyüme için neler yapmalısınız ? ActionCOACH’un Türkiye Kurucu Seviye İşletme Koçundan öğrenmek için Kayıt Olun.

[/vc_column_text]

  Ad Soyad *

  Mail Adresiniz *

  Telefon Numaranız *

  Firma İsmi*

  Unvan*

  Çalışan Kişi Sayısı

  [/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”81092″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

  ÜCRETSİZ WEBİNARDA NELER KEŞFEDECEKSİNİZ?

  Zorlu Ekonomik koşullarda şirketinizi yönetmek ve büyütmek için neler yapmalısınız ? ActionCOACH’un Türkiye Kurucu Seviye İşletme Koçundan öğrenmek için Kayıt Olun.

  Artan maliyetler, enflasyon, doların baskılanması, yaşadığımız depremin etkisi ile oluşan sosyal ve ekonomik koşullarla birlikte önümüzdeki dönemde bayramlar ve seçim dönemi bizleri bekliyor.

  Yani deniz dalgalı ve rüzgar oldukça sert esiyor ve fırtına var! İşletme sahibi olarak sizlerin dümendeki kabiliyetleri oldukça kritik hale geldi.
  Bu nedenle önce hayatta kalmak ve eğer rüzgar arkanızdan esiyorsa da kontrollü büyümek için neler yapmalısınız konusunda deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

  ÜCRETSİZ olan Webinar’da Neler Öğreneceksiniz?
  -Zorlu ekonomik koşullarda iş yapış şekilleri
  -Nakit Akışı ve karlılığınızı kontrol altına almanız için gerekli stratejileri
  -Satış ve pazarlama makinası oluşturarak istikrarlı nakit akışını sağlayarak karlılığınızı nasıl arttıracağınızı
  -Ekibinizden nasıl yüksek performans alabileceğinizi
  -Size bağımlı olmadan da tıkır tıkır çalışan bir işletme sahibi olmanın 6 basamağının ne olduğunu
  Bu konuda 15 Nisan Cumartesi günü saat 11:00 ’de “Şirketinizi Kontrollü Büyütmenin İpuçları ” konulu Webinar düzenliyorum.

  Tarih: 15 Nisan 2023 , Cumartesi
  Saat: 11:00 (*) Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.(Verimlilik açısından)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”container”][vc_column][vc_raw_js]JTNDc2NyaXB0JTIwdHlwZSUzRCUyMnRleHQlMkZqYXZhc2NyaXB0JTIyJTNFJTIwJTI4ZnVuY3Rpb24lMjglMjQlMjklMjAlN0IlMEElMjQlMjglMjclMjNwdW0tNzI2NjIlMjclMjkucmVtb3ZlJTI4JTI5JTBBJTdEJTI5JTI4JTIwalF1ZXJ5JTIwJTI5JTNCJTNCJTIwJTNDJTJGc2NyaXB0JTNF[/vc_raw_js][/vc_column][/vc_row]

  (Visited 6 times, 1 visits today)