Seminerler

yazı tarihiby Selda Doğancan

Birden fazla işletme sahibinin katılımıyla veya İşletmeniz için özel tasarlanmış olarak  pratik, aksiyona yönelik ip uçlarının ve yeni stratejilerin paylaşıldığı uygulamalı olarak tasarlanmış olan seminerlerimiz…

Bu seminere katıldığınızdayeni dünyada yeni pazarlama tekniklerini öğrenerek , başarılı pazarlama planı ve kampanyalarının nasıl tasarlanacağını keşfedeceksiniz.

YENİ DÜNYADA YENİ PAZARLAMA TEKNİKLERİ

Pazarlamanın başarısı eğitime ve iletişime bağlıdır. Net bir pazarlama planına sahip olmanız, pazarlama kampanyalarınız için etkin bir şekilde tasarlamanız oldukça önemlidir.

Satışlarınız Roller Coaster’a binmiş gibi mi? Başarılı pazarlama stratejileri satışlarınızdaki  iniş ve çıkışlardan sizi koruyacaktır.

Bu seminere katıldığınızdayeni dünyada yeni pazarlama tekniklerini öğrenerek , başarılı pazarlama planı ve kampanyalarının nasıl tasarlanacağını keşfedeceksiniz.

YENİ DÜNYADA YENİ  SATIŞ TEKNİKLERİ

Baskıcı/ agresif  satış yöntemleri artık günümüzde başarılı olamıyor. Bunları unutalım..

Bu seminerde satış ekiplerinize satışlarını artırabilmeleri için önemli araçlar veriyoruz. Ekibinize davranış analiz anketi uygulayarak kendilerini tanımalarını sağlayıp ve  dört farklı davranış şekli olan müşterilere nasıl satış yapacaklarını , satış performanslarını nasıl artıracaklarını  ve itirazları nasıl ele alacaklarını aktarıyoruz.

Ayrıca ‘Satış Zekası’ anketimizle satış ekibinizdeki kişilerin satış yetkinliklerini  analiz ederek,  geliştirmeleri için uygulamalı çalışmalar yapıyoruz.

İŞİNİZİN KALDIRACI: SİSTEM

Başarı için işinizi sistematize edin..işinizde oluşturacağınız verimli ve etkili sistemler size ve ekibinize zaman ve para kazandırır.

Bu seminerde işinizi sistematize etmenin 8 yolunu, her iş için gerekli olan 21 sistemi, işinizi verimli çalıştırmak için nasıl yapılandıracağınızı, sistemleri nasıl yazılı hale getireceğinizi sizlere aktararak paha  biçilmez stratejileri paylaşıyoruz.

TAHMİN EDİLEBİLİR NAKİT AKIŞI & SİMÜLASYONLU LEVERAGE İŞ OYUNU

İşinizde tahmin edilebilir nakit akışını sağlamak ve geliriniz %46 ve karınızı %62 artırmak için ActionCOACH’un 5 adım yöntemini sizlerle paylaşarak , simulasyonlu Leverage İş Oyunu ile eğlenceli bir şekilde pekiştirmenizi sağlıyoruz.

Leverage İş Oyunu, iş dünyasındaki rekabette yerinizi almanız için birçok tüyoyu eğlenerek öğrenebileceğiniz 3 saatlik bir oyundur.. Bu oyunu ne kadar oynarsanız  o kadar başarılı olursunuz!

ZAMAN YÖNETİMİ

Zamanınıza nasıl yatırım yaptığınız işletmenizdeki başarıyı etkileyen önemli bir faktördür. Sahip olduğunuz en değerli varlığınız olan zamanı , etkin yönerek nasıl daha fazla para kazanacağınız konusunda uygulamalı bir çalışmadır.

YÜKSEK PERFORMANSLI EKİP 

Seminerde yüksek performanslı, kazanan bir ekip ruhu oluşturmak için gerekli 6 ana strateji paylaşılarak , liderlik özelliklerinizin artırılması hedeflenmektedir. Siz ve ekibiniz  daha etkin iletişimin yollarını keşfedecek ve uygulamalı çalışmalarla birbirlerini daha iyi tanıma ve anlama fırsatı bulacaklar.

Seminerlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacaktır.

  Adınız

  Firma İsmi

  Unvan

  Mail Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Mesaj

  Top