Seminerler

Seminerlere Neden Katılmalıyım?

Birden fazla işletme sahibinin katılımıyla veya İşletmeniz için özel tasarlanmış olarak pratik, aksiyona yönelik ipuçlarının ve yeni stratejilerin paylaşıldığı uygulamalı olarak tasarlanmış olan seminerlerimiz sayesinde yeni dünyada yeni pazarlama tekniklerini öğrenerek , başarılı pazarlama planı ve kampanyalarının nasıl tasarlanacağını keşfedeceksiniz.pazarlama teknikleri

Yeni Dünyada Yeni Pazarlama Teknikleri

Pazarlamanın başarısı eğitime ve iletişime bağlıdır. Net bir pazarlama planına sahip olmanız, pazarlama kampanyalarınız için etkin bir şekilde tasarlamanız oldukça önemlidir.

Satışlarınız Roller Coaster’a binmiş gibi mi? Başarılı pazarlama stratejileri satışlarınızdaki iniş ve çıkışlardan sizi koruyacaktır.

Bu seminere katıldığınızda yeni dünyada yeni pazarlama tekniklerini öğrenerek, başarılı pazarlama planı ve kampanyalarının nasıl tasarlanacağını keşfedeceksiniz.

Yeni Dünyada Yeni Satış Teknikleri

Baskıcı/ agresif satış yöntemleri artık günümüzde başarılı olamıyor. Bunları unutalım…

Bu seminerde satış ekiplerinize satışlarını artırabilmeleri için önemli araçlar veriyoruz. Ekibinize davranış analiz anketi uygulayarak kendilerini tanımalarını sağlayıp ve dört farklı davranış şekli olan müşterilere nasıl satış yapacaklarını , satış performanslarını nasıl artıracaklarını ve itirazları nasıl ele alacaklarını aktarıyoruz.

Ayrıca ‘Satış Zekâsı’ anketimizle satış ekibinizdeki kişilerin satış yetkinliklerini analiz ederek,  geliştirmeleri için uygulamalı çalışmalar yapıyoruz.

sistem

İşinizin Kaldıracı: Sistem

Başarı için işinizi sistematize edin. İşinizde oluşturacağınız verimli ve etkili sistemler size ve ekibinize zaman ve para kazandırır.

Bu seminerde işinizi sistematize etmenin 8 yolunu, her iş için gerekli olan 21 sistemi, işinizi verimli çalıştırmak için nasıl yapılandıracağınızı, sistemleri nasıl yazılı hale getireceğinizi sizlere aktararak paha biçilmez stratejileri paylaşıyoruz.

Tahmin Edilebilir Nakit Akışı & Simülasyonlu Leverage İş Oyunu

İşinizde tahmin edilebilir nakit akışını sağlamak ve geliriniz %46 ve karınızı %62 artırmak için ActionCOACH’un 5 adım yöntemini sizlerle paylaşarak , simülasyonlu Leverage İş Oyunu ile eğlenceli bir şekilde pekiştirmenizi sağlıyoruz.

Leverage İş Oyunu, iş dünyasındaki rekabette yerinizi almanız için birçok tüyoyu eğlenerek öğrenebileceğiniz 3 saatlik bir oyundur. Bu oyunu ne kadar oynarsanız o kadar başarılı olursunuz!

zaman yönetimi

Zaman Yönetimi

Zamanınıza nasıl yatırım yaptığınız işletmenizdeki başarıyı etkileyen önemli bir faktördür. Sahip olduğunuz en değerli varlığınız olan zamanı , etkin yöneterek nasıl daha fazla para kazanacağınız konusunda uygulamalı bir çalışmadır.

Yüksek Performanslı Ekip

Seminerde yüksek performanslı, kazanan bir ekip ruhu oluşturmak için gerekli 6 ana strateji paylaşılarak , liderlik özelliklerinizin artırılması hedeflenmektedir. Siz ve ekibiniz daha etkin iletişimin yollarını keşfedecek ve uygulamalı çalışmalarla birbirlerini daha iyi tanıma ve anlama fırsatı bulacaklar.
Seminerlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacaktır.

(Visited 75 times, 1 visits today)