yandex sayac

Patronlar Kulübü (Grup Koçluğu)

yazı tarihiby Selda Doğancan

İşiniz mi Sizi Yönetiyor? Siz mi İşinizi Yönetiyorsunuz?

Maalesef birçok işletme sahibi işin içinde çalışarak işletmelerinin kontrolünü kaybetmiş ve kendisine sadece bir iş yaratmış durumda.

İstatistiklere göre sadece 100 işletme sahibinden biri başarıya ulaşarak refah içinde yaşayacağı bir yaşam ve kazanç elde ediyor.

“İşiniz Büyüyor veya Küçülerek Kan Kaybediyor…”

Türkiye’de şirketlerin %80 ‘i ilk beş yıl içinde kapanıyor ve %96’sı da ilk on yılda kapanmaktadır. Uzun sürede sürdürülebilir ve kontrollü büyüme için vizyon, iyi bir planlama ve doğru adımlar oldukça önemli.

Eğer şirketinizi yönetmekte zorlanıyorsanız ve daha fazla nakit ve gelire ihtiyacınız varsa, işinizi sistematik ve kontrollü bir şekilde büyütmek istiyorsanız Patronlar Kulübü GRUP KOÇLUK Programı tam size göre…

En dinamik, pratik bilgiler ve stratejiler içeren satış, pazarlama ve yönetim programıdır PATRONLAR KULÜBÜ…

Neden Patronlar Kulübüne Katılmalısınız?

Geleceğinizi Tasarlamak

Hayallerinizi nasıl net hedeflere dönüştüreceksiniz ve nasıl planlayacaksınız? Şirketinizin Vizyon-Misyon cümlelerini, Şirketinizin Kültür Değerlerini nasıl oluşturacaksınız?

Finansal Okur Yazarlık

Hangi finansal raporlara ya da finansal olmayan raporlara ihtiyacınız var? Büyüme stratejilerinizin sonuçlarını izlemek için nasıl veri oluşturmalısınız?

Düzenli Nakit Akışı Sağlamak

Nasıl daha az uğraşarak daha çok kazanacaksınız? Tahmin edilebilir bir nakit akışı yaratmak nasıl mümkündür? Karlılık nasıl artırılır? Etkin pazarlama yapmak, şirketiniz için nasıl kaldıraç etkisi yaratır?

Yeni Dünyada Yeni Pazarlama Teknikleri

Rakiplerinizden sizi geride bırakan şeyler neler? Nasıl farklılaşacaksınız? Gerçekten çalışmak istediğiniz müşterileri nasıl kazanacaksınız? Müşterilerinizin tekrar tekrar gelmelerini nasıl sağlayacaksınız? Benzersiz Satış Pozisyonlamanızı nasıl oluşturursunuz?

Yeni Dünyada Yeni Satış Teknikleri

Bu oturumda farklı satış insanı tiplerini (DISC ile), eski ve yeni satış yaklaşımlarını, SORU HUNİSİ`ni, performans bazlı satış sistemi oluşturmayı, itirazları nasıl karşılayacağınızı, farklı satın alma tercihleri olan kişileri nasıl anlayacağınızı ve onlarla nasıl iletişime geçeceğinizi öğreneceksiniz.

Sosyal Medya

Linkedin, Twitter, Facebook gibi platformları kullanmak işinizi geliştirmenizde fark yaratır mı? 3-5 yıl sonra oluşacak pazarlama dünyasına ne kadar hazırsınız?

Disc ile Doğru Kişileri Seçip A Takımını Kurmak

Dünyanın en iyi davranış profili testlerinden biri olan DİSC’i ekiplerinize alacağınız kişileri seçerken nasıl kullanacağınızı öğrenin, olarak en uygun kişileri bir araya getirerek A Takımınızı kurun ve başarıya beraber yürüyebileceğiniz bir ekibe sahip olun.

90 Günlük Plan Oluşturma

Yapmanız gereken şeyler acil mi önemli mi? Peki gün içerisinde neler yapmanız gerektiğini, hedefleriniz doğrultusunda oluşturduğunuz bir planla mı karar veriyorsunuz? 90 günlük plan oluşturarak işinizin üstüne çıkabileceğinizi biliyor musunuz?

İşletme koçluğu ve Patronlar Kulübüne katılmak için aşağıdaki iletişim formunda benimle hemen iletişime geçin, birlikte öğrenme, gelişme, aksiyon alarak şirketinizi geliştirme ve büyütme fırsatını yakalayın…

Patronlar Kulübü (Grup Koçluğu) hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağım.

  Adınız

  Firma İsmi

  Unvan

  Mail Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Mesaj

  Top